Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują sprawcy kradzieży dokumentów. Mężczyzna w jednej z przychodni, ukradł saszetkę wraz z zawartością dokumentów. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informację mogące pomóc w ustalenia tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach i nagraniu proszeni są o kontakt policjantami z Katowic.

Do zdarzenia doszło w 18 lutego 2019 r. kilkanaście minut po 12.00 w jednej z katowickich przychodni. Mężczyzna widząc, że na recepcji nie ma żadnej osoby, sięgnął za ladę i ukradł saszetkę wraz z zawartością dokumentów. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerami całodobowymi 32 200 3850, 32 200 2555, 112 lub pod adres kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.  Policja gwarantuje anonimowość.