W całym mieście trwają poszukiwania 30-letniego katowiczanina. Od prawie dwóch tygodni nie daje znaku życia. Zrozpaczona rodzina czeka na jakikolwiek sygnał.

Chodzi o Jana Matysika, urodzonego 30 maja 1987 r. Pan Jan jest mieszkańcem Katowic. 6 stycznia wyszedł z domu i wszelki ślad po nim zaginął.

Podajemy jego rysopis: wzrost 181cm, waga ok. 70 kg, sylwetka szczupła, oczy niebieskie, włosy ciemny brąz, krótkie, twarz pociągła, uszy normalne, przylegające, nos duży , uzębienie pełne.

Ubiór w chwili zaginięcia: kurtka koloru czarnego z rękawami koloru szarego, spodnie typu sztruksy koloru brązowego, buty brązowe skórzane, tzw. trapery, szary sweter z ciemnymi paskami, szara czapka.

Ważny jest każdy sygnał. Życie pana Jana może być przecież zagrożone. Tym bardziej, że na dworze utrzymują się temperatury poniżej zera.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach. Tel. oficera dyżurnego: 32 200 25 55, tel. Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu: 32 200 28 52 lub 32 200 23 32, albo też po prostu 997.