W tym roku, 18 czerwca, odbędzie się trzecia edycja biegu im. Janusza Sidły w katowickiej dzielnicy Szopienice-Burowiec, która odbywa się w pozytywnej i rodzinnej atmosferze.

Celem biegu jest upamiętnienie wybitnego lekkoatlety, oszczepnika, olimpijczyka pochodzącego z Szopienic. Ponadto promowany będzie aktywny styl życia, miasto, dzielnica oraz aktywizacja lokalnej społeczności. Dodatkowo odbędzie się bieg dla dzieci, aktywności rekreacyjno-ruchowe, pokaz Jumping Frog Centrum Katowice oraz możliwość sprawdzenia się w tej formie ruchu i wiele innych.Na tegoroczną edycję po raz pierwszy przyjedzie rodzina Janusza Sidły, więc będzie to okazja do poznania, posłuchania i zobaczenia się z nimi! Każdy uczestnik biegu otrzymuje wyjątkowy medal, gadżety biegowe, profesjonalny pomiar czasu, posiłek regeneracyjny, butelkę wody, numer startowy wraz z agrafkami oraz dużo pozytywnej energii! :)

BIEGNIJ Z NAMI!
Opłata startowa: od 31 lutego do 30 kwietnia – 35 zł od 1 maja do 4 czerwca – 40 zł Dystans - 10 km Data biegu: 18 czerwca 2017 r.

Start biegu: 10:00
Biuro zawodów: Katowice, ul. 11 listopada 16
Strona biegu: www.biegsidly.pl
Zapisy na bieg: www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z170618
Fanpage: www.facebook.com/biegjanuszasidly/
Wydarzenie: www.facebook.com/events/172179426596521/