Mistrzyni Świata 2019 w stylizacji paznokci - Joanna Bandurska, już w ten weekend w Katowicach - w sobotę 5 października o godzinie 17:00, będzie biła Rekord Polski w kategorii "Najwięcej nagród zdobytych w branży kosmetycznej (indywidualnie)". Asia to istny tytan pracy. Przez ostatnie kilka lat zdobyła ponad 150 nagród (pucharów i medali) na mistrzostwach w Polsce (Warszawa, Katowice, Sosnowiec, Poznań), a także za granicą (USA- Las Vegas, Orlando i Houston, Australia- Sydney, Wielka Brytania- Londyn, Estonia- Tallin, Ukraina- Kijów, Hiszpania- Madryt, Litwa- Wilno, Szwajcaria- Lugano, Bułgaria- Sofia, Rumunia- Bukareszt, Włochy- Rzym), uzyskując tym samym tytuły: Mistrzyni Świata, V-ce Mistrzyni Świata, II V-ce Mistrzyni Świata, Mistrzyni Europy, a także wielokrotnej Mistrzyni Polski. Asia tytuł Mistrza Świata 2019 zdobyła na mistrzostwach Nailympia London 2019 w Londynie kilka dni temu, 30 września.

Asia ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w stylizacji paznokci. Jest kosmetyczką, stylistką paznokci, stylistką rzęs, Instruktorem stylizacji paznokci firmy INDIGO NAILS i Instruktorem stylizacji rzęs firmy POSH LASHES. Na co dzień mieszka w Katowicach, gdzie prowadzi Centrum Szkoleniowe i Centrum Dystrybucji Indigo by Joanna Bandurska, a także salon stylizacji paznokci i stylizacji rzęs. Kolejny punkt znajduje się w Zabrzu, ale to nie koniec! Asia, wraz z mężem Michałem, wspólnie z którym prowadzi firmę, planują otwarcie kolejnych punktów na Śląsku, ponieważ rozwój i dążenie do wyznaczonych sobie celów w ich życiu odgrywa ogromną rolę.

Na uwagę zasługuje fakt, iż Asia dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, przekazuje swoją wiedzę w taki sposób, że jej Instruktorki, Young Team i kursantki również zdobywają tytuły mistrzowskie w Polsce i na świecie. Przykładem są ostatnie mistrzostwa Nailympia London 2019 w Londynie, gdzie Ania Kurzok z Young Team'u Asi stanęła na podium pięciokrotnie, wchodząc dodatkowo do 3 dywizji. Ta sama osoba tydzień wcześniej, będąc na mistrzostwach Nailpro Poland w Warszawie, stanęła na podium osiem razy, zdobywając dodatkowo tytuł Top Master, czyli najlepszego zawodnika mistrzostw. Dwa lata temu Asia wywalczyła ten sam tytuł na mistrzostwach Nailpro Poland, tak więc


Top Master w tym roku wrócił z powrotem do Katowic. Asia wyszkoliła jednocześnie cały team Indigo Nails, który na wcześniej wspomnianych mistrzostwach Nailympia London 2019 zdobył łącznie 65 medali! I pomimo tak wielu zajęć, Asia została Mistrzynią Świata 2019 w wieku 29 lat! Sprawa ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ stylizacja paznokci już od pewnego czasu to nie tylko hobbystyczne malowanie paznokci. To także nieustanne ćwiczenia, nieprzespane noce, wiele wyrzeczeń, rywalizacja i dążenie do wyznaczonego celu, jaki udało się osiągnąć naszej Asi.


Branża kosmetyczna rozkwita z roku na rok coraz bardziej. W chwili obecnej na rynku istnieje setki kursów podnoszących umiejętności, dzięki czemu stylistki mogą obsługiwać swoje klientki z należytym profesjonalizmem. Pod okiem takich osób jak Asia mogą startować z sukcesem na mistrzostwach! Możliwości są ogromne. Należy jednak informować jak ważne jest poszerzanie swoich kwalifikacji w świecie stylizacji paznokci. Jak ważna jest edukacja w zakresie dezynfekcji i sterylizacji. Jak ważny jest rozwój.


I pomimo tak wielu zajęć, Asia została Mistrzynią Świata 2019 w wieku 29 lat!


Sprawa ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ stylizacja paznokci już od pewnego czasu to nie tylko hobbystyczne malowanie paznokci. To także nieustanne ćwiczenia, nieprzespane noce, wiele wyrzeczeń, rywalizacja i dążenie do wyznaczonego celu, jaki osiągnęła nasza Asia. Branża kosmetyczna rozkwita z roku na rok coraz bardziej. W chwili obecnej na rynku istnieje setki kursów podnoszących umiejętności, dzięki czemu stylistki mogą obsługiwać swoje klientki z należytym profesjonalizmem. Pod okiem takich osób jak Asia mogą startować z sukcesem na mistrzostwach! Możliwości są ogromne. Należy jednak informować jak ważne jest poszerzanie swoich kwalifikacji w świecie stylizacji paznokci. Jak ważna jest edukacja w zakresie dezynfekcji i sterylizacji. Jak ważny jest rozwój - dodaje menedżer Joanny Bandurskiej Pani Patrycja Nowak.Wydarzenie odbędzie się w Indigo by Joanna Bandurska, ul. 1 Maja 94, Katowice.


Joannę można obserwować na Instagramie:

https://www.instagram.com/joanna_bandurska/?hl=plJoanna Bandurska

Stylizacją paznokci zajmuję się od ponad 10 lat. Zaczęło się od tego, że codziennie malowałam sobie paznokcie i pewnego dnia stwierdziłam, że jednak dobrze byłoby mieć piękne paznokcie na więcej niż jeden dzień, mieć je dłuższe, trwalsze i lepiej ozdobione. Swoją przygodę rozpoczynałam z akrylem. Daje on nieskończone możliwości stylizacyjne jak i zdobnicze. Oczywiście wykorzystałam to, nosząc długie, kolorowe sztylety. Później do gry wszedł żel. Już wtedy stwierdziłam, że to jest to, czym chcę się zajmować już na stałe. Stylizacja paznokci stała się moją ogromną pasją. Regularnie doszkalam się u Mistrzów, zgłębiam tajniki przedłużania i zdobienia paznokci, a wszystko po to, aby z dnia na dzień stawać się coraz lepszą i sprostać wymaganiom wszystkich moich Kursantów.