Czwarty rok zawodów Silesiaman Triathlon i czwarty sezon wspólnych przygotowań. W tym roku możemy wspólnie doskonalić każdy element, który składa się na tą ciekawą, ale jednocześnie trudną dyscyplinę.

Co sobotę na Dolinie 3 Stawów organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na poziom wytrenowania na trening biegowy. Dodatkowo w tym dniu co jakiś odbędą się wykłady na najciekawsze tematy odnośnie triathlonu.
Ruszają też zajęcia na basenie, gdzie pod okiem trenera będzie można doskonalić swoją technikę. Dla osób zaawansowanych będzie osobny dedykowany trening.

Jak tylko zrobi się trochę cieplej rozpoczną się treningi pływackie w wodzie otwartej i treningi rowerowe. Na treningach w wodzie będzie można bezpłatnie wynająć piankę pływacką marki Zoot.

Swoją obecność na treningach zadeklarował ambasador cyklu – Inaki de la Parra. Ten mistrz świata w ultratriathlonie jest aktywnym trenerem i z ogromnym zaangażowaniem pomaga każdemu w drodze do zdobycia swoich triathlonowych celów. Będzie to świetna okazja na trening z mistrzem.
Partnerem akcji jest Miasto Katowice. Więcej szczegółów na www.team.silesiamantriathlon.pl.